Diskuze

Reagujete na dotaz č.1917

č. 2305 | Zdeňka
17.08.2020 08:08

Dobrý den, musím se také připojit k chvále Ecopuna, je to naprosto luxusní příze. Objednala jsem nejprve světle šedou a když dorazila, hned jsem objednala ještě jednu barvu! Pilně pracuji na svetříku a nemůžu se nabažit...nevím, jestli neobjednám ještě nějakou! :-D Už dlouho jsem nebyla z nové příze tak nadšená! Moc děkuji, že pro nás vybíráte tak skvělá klubíčka a přeji i nadále tak šťastnou ruku při výběru :-)

reagovat na tento příspěvek
linja
17.08.2020 13:08

Dobrý den,

děkujeme za milý příspěvek :-).

č. 2300 | Jitka
07.08.2020 23:08

Dobrý večer, moc chválím nové jehlice Addi Novel. Lehké v ruce, špička ostrá tak akorát a příze po nich klouže úplně neuvěřitelně. Pro mě super!

reagovat na tento příspěvek
linja
12.08.2020 20:08

Ano, ano, zrovna na nich pletu šátek z Ecopuna a jde to skvěle :-).

č. 2299 | Liba
05.08.2020 11:08

balíček došel, moje dušička pookřála a mé pracovní tempo se zvýšilo, jenom abych se už dostala ke klubíčkům. Ecopuno je prostě nádhera a nezklame. Časopis k této přízi - Rosa P - Ecopuno je suprový.

reagovat na tento příspěvek
linja
12.08.2020 20:08

Děkujeme moc za příspěvek.

č. 2262 | Kotalová Olga
19.06.2020 14:06

Oba balíčky mám doma.Mohu zase tvořit.Svět je krásný,když funguje jako vy.Moc děkuji a přeji hlavně zdraví.

reagovat na tento příspěvek
linja
19.06.2020 14:06

Hezký den a moc děkujeme za přání i nákup :-). Mějte se moc krásně!!!

č. 2247 | Jana
17.05.2020 16:05

Dobrý den,

děkuji za velmi rychlé dodání a krásně zabalený látkový balíček!

reagovat na tento příspěvek
linja
18.05.2020 09:05

Děkujeme moc za nákup.

č. 2234 | Eva
13.05.2020 11:05

Dobrý den,

musím se připojit k předchozí pisatelce, většinou paní majitelce posílám mail,když balíček dorazí. Osobně beru jako pozitivum, že tady nepožadují žádné "vynucené" hodnocení, kdy jste dokola vyzýváni mailem k udělení hodnocení. To je pro mě jako zákazníka až obtěžující. A že se sem zákazníci vrací, je jasné z nabídky, která se tady neustále obměňuje a doplňuje......
Dnes mě k napsání příspěvku sem přinutilo to, že se tady objevil odkaz na konkurenční shop s nabídkou, která zrovna zde není k mání. Milé dámy, opravdu je nutné vkládat takové odkazy? Podle mého názoru opravu nesolidní.....A nedivím se majitelům tohoto shopu, že příspěvek je již smazaný.

reagovat na tento příspěvek
linja
13.05.2020 13:05

Dobrý den paní Evo,

děkujeme moc za příspěvek.
Ano, odkaz, který byl vložený v tématu "Dotazy..." jsem opravdu smazala a přiznám se, že mě nepřestává udivovat to, že někdo má tu potřebu vkládat do naší diskuze konkurenční odkazy.....Nestalo se to poprvé a určitě taky ne naposledy:-). Kdo sleduje naši diskuzi ví , že dotazy nemažeme, i když jsou třeba negativní. I takových si ceníme a posunují nás v naší práci dál. Ovšem informace o nabídce jiných obchodů nebo odkazy, to je příspěvek, který je smazán vždy.

č. 2233 | Monika
13.05.2020 11:05

Dobrý den,

naprosto bleskové dodání akčního balíčku. Krásné kvality látek i klubíček. Ráda tady nakupuji, protože sortiment je vybíraný s vkusem, má skvělou kvalitu, vždy Vám rádi poradí pokud potřebujete nějaké informace k přízi, látce nebo modelu. Pro mě osobně dlouhodobě jedna z nejlepších nabídek na trhu s vysokým standardem služeb.

reagovat na tento příspěvek
linja
13.05.2020 13:05

Paní Moniko, moc děkujeme za Váš příspěvek i dlouholetou přízeň, které si velmi vážíme.

č. 2207 | Martina
07.04.2020 08:04

Dobrý den paní Linerová, děkuji moc za pomoc při výběru, Ollagula vypadala lákavě,ale nakonec se mi víc líbilo jednobarevné provedení lnu. Lotus je nádherný a ty odstíny. Jsem moc spokojená a děkuji moc za skvělý poradenský servis. Opatrujte se a krásné slunečné jarní dny. Ať se Vám daří

reagovat na tento příspěvek
linja
07.04.2020 14:04

Paní Martino, moc děkujeme za příspěvek i hodnocení.

č. 2192 | Marta K.
04.03.2020 16:03

Dobrý den,

musím se připojit k těm co u vás na shopu denně nachází terapii :-). A že jí letos tedy je. Tento obchod už léta nabízí nádherné zboží, ale mám pocit, že od začátku tohoto roku se sype jeden hezčí kousek než druhý. Navíc vždy skvělý, rychlý servis při odesílání zboží.

reagovat na tento příspěvek
linja
04.03.2020 18:03

Děkujeme, moc a moc za příspěvek i dlouholetou přízeň :-).

č. 2188 | Ivana
04.03.2020 09:03

Dobrý den, vážená paní Linerová, ráda bych Vám poděkovala za nádherná klubíčka a časopisy z víkendové slevy, také přidaný dáreček - návody na pletení mne moc potěšil. Vaše webové stránky mám jako každodenní terapii :-), ať se Vám moc daří!

reagovat na tento příspěvek
linja
04.03.2020 16:03

Dobrý den paní Ivano,

děkujeme moc za milý příspěvek a budeme se snažit dále pozitivně terapeuticky působit :-).

č. 2187 | Marie
03.03.2020 19:03

Děkuji za bleskurychlé zaslání látek ze sobotní akční nabídky. Tady najdete jen kvalitu vybíranou s vkusem,navíc skvělý servis, rychlé odeslání zboží. Nabídka se neustále doplňuje, mění, je to pro mě skoro zásvislost, téměř denně chodím nakukovat :-).Rozhodně doporučuji.

reagovat na tento příspěvek
linja
04.03.2020 16:03

Dobrý den paní Marie,

moc nás těší Vaše radost a spokojenost s nákupem u nás a děkujeme za krásné hodnocení.

č. 2182 | Eva Krausová
19.02.2020 17:02

Naprosto profesionální přístup, krásné materiály, rychlé odbavení zboží. Můj první nákup u Vás a určitě ne poslední.jsem ráda, že jsem tento obchod objevila. V poslední době jsem na Vašich stránkách denně :-).

reagovat na tento příspěvek
linja
22.02.2020 17:02

Moc děkujeme !

č. 2151 | růžičková b.
15.01.2020 10:01

Dobrý den, jen chci poděkovat za odpověď a vysvětlení

B.růžičková

reagovat na tento příspěvek
č. 2148 | růžičková b.
14.01.2020 18:01

Dobrý den,
ráda bych pracovala podle návodů v nových časopisech. Některé modely jsou opravdu inspirativní a nádherné. Chci se však zeptat, zda objednáte, nebo máte možnost objednat i příze, ze kterých jsou modely upletené. U několika jsem to zkusila, ale bohužel nejsou u Vás k dispozici. Můžete mi odpovědět? děkuji

reagovat na tento příspěvek
linja
14.01.2020 19:01

Dobrý večer paní Růžičková,

samozřejmě, že příze budou k dispozici. Lang zveřejnil novinky teprve včera, Lana Grossa zatím jen částečně a ne vše je zatím k objednání pro obchodníky. Takže nám prosím dejte čas, abychom příze přidali do nabídky. Letos jsou novinky moc krásné, zatím nepředpokládáme, že bychom nějak selektovali a v nabídce se objeví u těchto dvou značek určitě vše. V případě Katii potom určitá selekce bude, tam bývá důvodem i nižší kvalita přízí. Katia vyrábí různé kvalitativní řady a ne všechny materiály odpovídají tomu co chceme nabízet.

Časopisy zveřejňujme vždy v předstihu, aby měly zákaznice inspiraci a udělaly si představu o modelech, spotřebě a podobně....

č. 2147 | Eva
10.01.2020 18:01

Dobrý večer,

já už svůj výprodejový balíček mám, objednávala jsem ve středu odpoledne a když jsem sledovala, kolik zboží mizí tak opravdu velká čest rychlosti zpracování! Fakturu jsem měla ještě ve středu večer v mailu, obratem zaplatila a balíček mi hned včera šel.
Super spolehlivý, profesionální přístup a rychlé odbavení zboží,kdykoliv je to co potřebuji skladem.

reagovat na tento příspěvek
linja
14.01.2020 19:01

Moc děkujeme za krásné hodnocení :-).

č. 2139 | Jitka Vaňková
12.12.2019 18:12

Dobrý večer,

jsem nadšená z mohérku Mille Colori Superkid...Nádherně heboučký, opravdu paráda. Jsem ráda, že jsem podlehla a neodolala. Jako vždy skvělá volba do nabídky, což není na tomto shopu nic nového :-). Tady je vždy nabídka vybírána s velkým vkusem a citem.

reagovat na tento příspěvek
linja
13.12.2019 09:12

Děkujeme moc za krásný komentář !

č. 2136 | Pavla Jurečková
10.12.2019 13:12

Oceňuji velmi rychlé dodání přízí - v neděli objednáno, v pondělí zaplaceno a už v úterý dopoledne dodáno. Tomu říkám dokonalá služba! A ten hebký obsah balíčku (Freya) ... hmmmm ... zvolila jsem skvěle ;-) Předpokládám, že i pletení z této příze bude příjemný zážitek. Moc děkuji a přeji mnoho spokojených zákaznic/zákazníků.

reagovat na tento příspěvek
linja
10.12.2019 17:12

Moc děkujeme za příspěvek.....Vzhledem k nedělní "předpřípravě" bylo pondělní odbavení poměrně plynulé :-) . A i DPD ještě neztrácí tempo a odváží zásilky a doručuje stále rychle.
Dnes už bohužel nabítáme skluz, i když snaha o rychlé odbavení stále trvá :-).

Jinak si myslím, že Freya je rozhodně krásná příze, určitě doporučuji udržovat jen lehkým praním v ruce ve vlažné vodě, podobně jako třeba mohérky.

č. 2122 | Olga Kotalová
15.11.2019 16:11

Balíček tu byl jako na koni,už jsem udělala vzorek a je to perfektní.Zvolily jsme dobře.Moc Vám, paní Linerová děkuji.Jste velká profesionálka a svou práci děláte tělem i duší.Srdíčko na faktuře mne pohladilo a rozveselilo.Kéž se Vám daří moc dobře.Ještě jednou tisíceré díky.

reagovat na tento příspěvek
linja
15.11.2019 18:11

Paní Kotalová, moc děkujeme za příspěvek.
Ještě jsem nad tím dodatečně přemýšlela a říkala si, že ta zvolená kombinace bude na pánský svetr zajímavá a bude mít šmrnc :-).

č. 2120 | Ivana
12.11.2019 13:11

Moc děkuji za krásný nadýchaný balíček. Fait je měkoučký, to bude popletení :-). Jako vždy rychlé doručení!

reagovat na tento příspěvek
linja
14.11.2019 11:11

Moc děkujeme za kometář :-).

č. 2091 | Jitka
17.09.2019 11:09

Dobrý den paní Linerová, moc děkuji za Vaše vysoce profesionální rady a úžasný sortiment kvalitních přízí. Díky Vaší nabídce jsem se opět vrátila k pletení a tvoření mi přináší radost do života. Vysoce hodnotím Váš e-shop, seriózní a individuální přístup k nám - zákaznicím. Přeji Vám vše dobré v osobním i profesním životě!

reagovat na tento příspěvek
linja
17.09.2019 16:09

Děkujeme moc za krásné hodnocení !

« Předchozí 1 2 3 6 Další »