logo

O Příze Linja

Naše firma působí na českém trhu od roku 2008. Rozhodli jsme se v prodeji přízí zaměřit naši nabídku na kvalitní materiály střední a vyšší třídy. V naší nabídce tak najdete ty nejlepší značky, které současný evropský trh nabízí. Nabídku doplňujeme také o zajímavé zahraniční materiály.

Náš sortiment sestavujeme tak, aby se vzájemně doplňoval. Najdete v něm jak základní řady materiálů, tak i velmi atraktivní příze, jaké vyrábí například japonská firmy Noro nebo anglická Louisa Harding. 

Náš e-shop je určen nejen pro jednotlivé zákazníky, ale také u nás mají možnost nakupovat majitelé obchodů. Chceme, aby se námi nabízený sortiment dostal také k nim a zákazník měl tak možnost širšího výběru i přímo v galanteriích.

V roce 2019 se naše nabídka rozrostla i o nový artikl a to látky. Vybíráme pro vás zajímavé a atraktivní materiály a originální vzory.

 

V sortimentu přízíi tvoří základ naší nabídky sortiment švýcarského výrobce Lang yarns, německé značky Lana Grossaa a španělské Katii. U všech těchto dodavatelů jsme vytvořili   nabídkovou řadu, přizpůsobenou požadavkům českých zákaznic. 

 

Sanžíme se sledovat módní trendy a tak aktuálně naši nabídku doplňujeme dalším sortimentem. Naši nabídku nyní tak doplňují příze firem  Noro, Louisa Harding,BC Garn, Schoppel Wolle nebo zajímavě ručně barvené materiály firem Manos del Uruguay nebo Araucania.....

 

Součástí doplňkového sortimentu jsou také velmi populární jehlice firmy Knit Pro a to včetně šroubovacích - vyměnitelných, které jsou úžasné možností kombinování a variabilností. Nově také jehlice firmy Lana Grossa, vyráběné pro tuto značku firmou Knit Pro, jedná se tedy o plně kompatibilní výrobky. Nově nabízíme část sortimentu Addi.

 

Vzhledem k tomu, že chceme zákazníkům nabízet co nejširší kolekce materiálů včetně  výběru barev, nechceme se omezovat pouze na nabídku skladem, určitou selekci barev a materiálů, nabízíme i možnost dodání zboží na objednávku. Dodání takových položek je možné s delším časovým intervalem. Zákazníky po každé objednávce proto informujeme mailem o  termínu dodání zboží. Bližší informace o dodacích termínech najdete v části "Obchodní podmínky".

Možnosti skladu v ČR jsou do určité míry limitované. Skladové zásoby doplňujeme jednou za 2-3 týdny, snažíme se v tomto ohledu o pružnost dodávek, ale v některých případech jsme závislí  na aktuálním stavu skladu výrobce. Materiály a barvy o které je velký zájem mohou být v sezóně vyprodané a jejich dodání z výroby je předem termínově stanoveno výrobcem.

 

Jana Linerová - LINJA

březen 2019