Už znáte odpověď na naši hádanku? :-)

27.01.2023
Dánská firma Muud vznikla teprve v roce 2016, jejich krédem je, že:

Trendy přicházejí a odcházejí. Ve společnosti muud věříme, že solidní řemeslo nikdy nevyjde z módy a že vysoká kvalita se vyplatí.

Krásná kožená taška má nadčasový vzhled – a stárne s krásou.

A co konkrétně nás na nabídce této značky zaujalo? Variabilnost modelů, které můžete bez problémů zařadit do svého šatníku nebo interiéru, nádherné řemeslné zpracování a zajímavý design.

V prvním kole jsme pro vás vybrali mix modelů, které lze zařadit i do šatníku. V případě zájmu o kolekci této značky budeme rádi nabídku rozšiřovat a doplňovat.

 

A tady je rozluštění hádanky :-)
 
PŘEKVAPENÍ souvisí i nesouvisí s pletením - Projektové tašky pro pletařky, na šití, počítač....., designové doplňky, ale i tašky a kufříky na běžné nošení, cestování, kosmetiku a podobně....
 
PŘEKVAPENÍ jste mohli zahlédnout například na Facebooku Lana Grossy nebo stránkách návrhářky Tanji Steinbach, která s Lana Grossou spolupracuje . Tato informace byla od nás tak trochu úmyslná, chtěli jsme zjistit jak moc se umíte dívat na modely a fotky :-) a hodně z Vás zavedla ke knihám s návrhy od Tanji Steinbbach....Mimochodem knihy paní Steinbach jsou zajímavým námětem na "někdy příště".
Ovšem zda kniha nebo časopis může i slušet a zda je Německo zemí, která je chladnější než Česko?...To je otázka :-)....  Takže důkaz :-),  příspěvek ze 17.1. na stránkách Lana Grossy s modelem Tanji Steinbach.
 
 - PŘEKVAPENÍ může být i hranaté - Pouzdra, tašky, kufříky, interierové doplňky mají různé tvary.
 
 - PŘEKVAPENÍ může slušet  - Pokud budete nosit jako tašku, nejen, že může slušet, jsme si jisti, že bude slušet určitě ! :-)
 
- PŘEKVAPENÍ  nemusíte nosit jen sebou - Kolekce obsahuje i různé tašky a košíčky, které lze využít v interiéru.
 
-  PŘEKVAPENÍ  k nám cestuje z jedné chladnější země než je ta naše - Výrobce kolekce je v Dánsku.
 
 - PŘEKVAPENÍ není měkké jako klubíčko - Tahle informace samozřejmě vyloučila jakákoliv klubíčka :-)